SSS

Açılmış boşanma davasında mağdur olmanıza rağmen ve evliliğinizin devamında hiç bir yarar  kalmadığı ve boşanmanızın sizin ve çocuklarınız için yararlı olacağı  kesin bilinmesi halinde ancak kusurlu eşiniz kusurlarını tespit edip delil elde edemediğinizden  ve  bu sebeple boşanamamanızdan dolayı mağduriyetinizin devam etmesi durumunda gerekli araştırma yapılarak varsa boşanmanıza yararlı deliller tespit edilir.Ve sizin bu davayı en az zararla sonlandırmanız için araştırma  yapılır .

Evlilik Öncesi Araştırma yaptıracaksınız seçeceğiniz firmanın güvenilir, sadık ve kaliteli hizmet verip vermediğine, gizlilik ilkesine verdiği önemden anlayabilirsiniz.Araştırılmasını istediğiniz eş adayınızın; arkadaş ilişkileri, iş yaşamı, günlük rutini ve geçmişindeki tüm bilgiler kamera, video ve resim yoluyla sizlerin eline geçer, rapor halinde sunulur .

Sizlerin Bulamadığı kişi  yada kişilerin uzman dedektiflik firmamız tarafından bulunması,ve bu kişi yada kişilerin adreslerinin sizlere belge olarak sunulması hizmetidir .

Günümüzde dolandırılma olayları artık herkesin başına gelmektedir ne kadar genç aklı başında bile olsanız dolandırıcılık tuzağına düşmeme gibi bir garanti söz konusu değil dolandırılan bir kişinin bilgilerini bir alanda toplayarak gerekli araştırmaları yapmaktayız  yapacağımız araştırmalar tamamen dedektif kanunlarına ugun olarak yapıldığı için herhangi bir sorun teşkil etmez .

Öğrenci takibi okul sebebi ile Çocuklarınızdan ayrılmak zorunda kalıyor ve onları hayatın yolunda mecburen yanlız bırakmak zorunda kalıyorsunuz.Bu sürec icerisinde yeni arkadşlar edinmekle başlıyor üniversite hayatları .Tanımadıkları ve bilmedikleri insanlarla arkadaşlık etmeye başlıyorlar bunların içinde iyiler oldugu gibi kötü alışkanlıga sahip arkadaşlarda edinmiş oluyorlar. nedir kotu alışkanlıklar; madde bagımlısı kişiler, farklı amaç güden kişiler vs bunları da uzatabiliriz.Çocuğunuzun bu tur alışkanlıgı olan kişilerle arkadaşlık icerisinde oldugunu düşünüyor ve olacaklardan korkuyorsanız firmamızla iletişime gece bilir cocugunuzu sizin icin izlememizi ve kötü alışkanlıgı olan şahıslardan uzak tutmanızı saglayabilirsiniz .

Yaptıracağınız bir şirket araştırması vasıtasıyla piyasanın durumunu da öğrenmiş olmanız da cabası.Değerli ve kayda değer bilgilere ulaşan dedektifler, sizden aldıkları ön bilgilerle sizlere çok büyük bir yardımcı oluyor.Şirket ve ortakları hakkında geniş bir bilgiye ulaşmış olursunuz .

Özel dedektif hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz

Dedektif fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz .

Dedektif ücretlerini iletişim sayfasında bulunan numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı şekilde öğrenebilirsiniz .