Eta Dedektif Bürosu Hakkında

Dedektif firması seçimi çok önemli bir iştir. Sırlarınızı paylaşarak bilgi vereceğinizden dolayı firma seçerken özenle seçmenizi öneririz.

Deneyimli firma seçmek en önemli aşama olduğundan, sabit telefonu, adresi, oda sicil kaydı, vergi levhası, faaliyet belgesi, ruhsat bilgileri ve marka tescil belgesi bulunmayan firmalara kesinlikle itimat etmeyin.

Profesyonel Ekibimizle 7/24 Dedektiflik Hizmeti

Eta Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri merkezi İstanbulda olup, uzman kadrosu ile Türkiye’nin heryerine hizmet veren bir kuruluştur. 16 yıllık uzman deneyimi ile Ülkenin hemen hemen her yerinde görev alarak çeşitli konularda tetkik-tahkik ve araştırmalar yapmış bir firma olarak; Özellikle bu konulardaki birikimini, deneyimini ve tecrübesini genç ve yetenekli ekibi ile birlikte, Eta Dedektiflik Araştırma ve Danışma Hizmetleri olarak ihtiyaç sahiplerine sunuyor.

Gizlilik, güven, dürüstlük, kaliteli hizmet ve kesin çözümlerle bilgi edinebilmeyi tecrübe edinen Eta Dedektiflik, yılardır yapmış olduğu işler ve başarılarla bu günlere taşınmış olmanın gururu ile yoluna devam ediyor.

Neden Eta Dedektif?

16 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizden dolayı profesyonel ekibimizle sonuç ve çözüm odaklı çalışmaktayız.

eta dedektif

Open chat