Eşim Beni Aldatıyor Mu?

Kadınların eşlerinin kendilerini aldattığına dair zaman zaman kuruntulara kapıldıkları bir gerçek ve bu telaşın genellikle boşa çıktığını biliyoruz fakat haklı olarak endişelenen kadınların varlığı da ortada. Zira bazen aldatan ve aldatmayan eşler arasındaki net çizgi kaybolabiliyor ve kadınların kocalarına karşı duydukları güvensizliğin içinin az çok somut şeylerle doldurulması gerekiyor. Sizler için aldatan erkekleri tespit etmeye dair hazırladığımız kısa rehber yazımız, hem aldatan eşinizi tespit etmenizikolaylaştıracaktır hem de aldatmayan eşlerin anlaşılmasına da yardımcı olacaktır. Böylece boş yere ailenizi yıkma ya da eşler arası güvensizlik yaratma gibi durumlarla da baş etmeniz gerekmeyecektir.

Eşim Beni Aldatıyor Mu?

Aldatan erkekler, eğer karşılarındaki kişilere duygusal olarak bağlanmışlarsa ve aldatma sadece cinsel değil aynı zamanda duygusal bağlamda gerçekleşiyorsa ev içerisindeki davranışlarında kritik değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikler ev içerisinde sinirli olarak dolanma, terslenme, eşle konuşmama, ilgilenmeme, yatakta cinsel isteksizlik gibi çeşitli şekillerde tezahür eder. Ancak bazen bu durumlar psikolojik sorunlar ya da ekonomik sıkıntılardan da kaynaklanabilir ve daha fazla kanıt olmadan hemen aldatmayla suçlamak mantıksız olacaktır.
Aldattığından şüphelendiğiniz eşinize bu şüphenizi belli etmekten kaçınarak daha fazla bilgi edinebileceğinizi de unutmamalısınız. Sizin şüphe duyduğunuzu fark edecek olursa kendisini güvene almak için çok daha gizli saklı hareket edecektir ve aldatıldığınızı tespit etmeniz zorlaşacaktır. Aldatan erkeklerin en çok gerçekleştirdikleri şeylerden bir tanesi arama ve SMS kayıtlarının her zaman temizlenmesidir. Bu nedenle sizin yakınınızdayken telefonunun arama kayıtlarını sildiğini farkederseniz, farkettiğinizi belli etmeden bunu aklınızda tutmaya devam edin ve diğer belirtileri gözleyin.
Sebepsiz yere dışarı çıkmak veya dışarı çıkmak için kavga etmek de aldatan erkeğin gerçekleştirdikleri arasında yer almaktadır. Aldatan eşlerin bir şekilde birlikte oldukları kişilere vakit ayırabilmek için geçmişte olmayan işler uydurdukları veya çeşitli konuları bahane ettikleri görülmektedir. Bu nedenle sıradışı bir şekilde dışarı çıkıp duran bir eşiniz varsa aldattığından şüphe edebilirsiniz lakin geçmişten beri dışarı çıkma ve arkadaşlarıyla buluşma gibi alışkanlıkları olan bir eşiniz varsa da onu darlamamaya dikkat edin.
Elinizde aldattığına dair somut bir mesaj, arama ya da bilgi mevcutsa bunu onunla yüzleşmek için kullanabilirsiniz ve aynı zamanda bu bilgiler mahkemelerde de direkt olarak delil olarak kullanılabilirler.


Open chat
Powered by